Hakkımzıda

 

Enka İnşaat Malzemeleri İç ve Dış Ticaret, hizmet sektöründe uluslararası alanda dünya standartlarında hızlı ve çağdaş bir hizmet vermek için, her zaman ileriye dönük çalışmalarla kendini geliştirmiş ve bugünkü sağlam yapıya ulaşmıştır. Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosu ile gümrükleme sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır.

 

Her biri kendi sektörünün lideri olan kurumsal yerli ve yabancı sermayeli firmalara gümrükleme ithalat ve ihracat hizmeti vermektedir. Enka İnşaat Malzemeleri İç ve Dış Ticaret, her zaman gelişmekte olan uluslararası dış ticaret hacminin önemini iyi bilen; buna bağlı olarak gelişen, dış ticaret hacmine cevap verebilecek bilgi, teknoloji, tecrübeye ve profesyonel yönetim anlayışına sahip bir şirkettir. Bu özellikleri ile sektörde hizmet konusunda kalite, hız, tecrübe ve güven kavramları ile birlikte anılan, müşterilere özel çözümler üreten ve teknolojik gelişmeleri ilk uygulayan firmalardan biridir.

 

Misyonumuz

 

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri bilgilerinin gizliliği içerisinde hizmet sağlamak vazgeçilmez ilkelerimizdendir. Hedefimiz, ihtiyaçlara uygun olan en verimli ve en etkin Gümrük Yönetim Sistemini belirlemek ve müşterilerin vazgeçilmez iş ortağı olmaktır.

 

 

 

Vizyonumuz

 

 

 

Globelleşen dünyada yeniliğe açık olmak ve gerçekleştirilen işte kanun ve kurallar çerçevesinde sorumlulukları yerine getirilerek , bu işin sorumluluğunu bir ömür boyu taşımaktır.Müşteri memnuniyetini baz alarak tercih edilen bir marka olmaktır.